شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر

1,321 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع مفروشة بالكامل في ابراج زيد

    Master Key logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر للبيع ترى صلاح سالم مصر الجديده

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الرحاب المرحلة السابعة

    Skyline logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦١٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في كايرو جيت اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • جولف فيوز هاسيندا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا باي

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه مودرن بالفرش لاندسكيب فيو

    Rank For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ف ادريس بيتش مراسي فيو مميز

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 209, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة ٢ نوم مع روق خاص pool فيو

    Bold Egypt logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • فوكا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣١٧٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,فوكا باي

    2 غرفة

  • 24

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي متشطب فيو حمام سباحة باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 2 beds for sale in Palma Resort

    My Real Estate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن جديدة للبيع بالمعادي دجلة

    Home Realtors logo image

    شارع 253, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة بالكامل في موقع مميز.

    Country For Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 270 الف - تسليم سنتين تشطيب كامل في CLEO

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127m +55m جاردن متشطبه بالفرش ف فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدا 144م فيو لاندسكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باديا برايم لوكيشن بجوار كمبوند نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات فب ابراج زيد بمقدم و اقساط

    Crown Stone Realty logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيليدج جاردنز قطامية/مفروشة بالكامل/التكيفات

    Gold Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في زون T فيو مفتوح وعلي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في كايرو فيستيفال مفروشة سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع فورا بتشطيب وفرش راقي في ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع شارع احمد قاسم-خلف ماكدونالز\\

    Art colorr logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٧٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    2 غرفة