عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 9

13,532 عقارات أخرى
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري مفروش بالكامل مع التكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أقل سعر ريسيل ارضي بجاردن متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع بسعر أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب لوكس بالفرش بكمبوند فاونتن بارك

    Eastmark logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بجاردن خاصة و فيو على اللاجون

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • وادي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 4 غرفة

  • 24

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علوية للبيع في سوان ليك (الساحل)

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية جداً للبيع مع موقع مميز مشمس ب السرايات

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة بالكامل للبيع فوري ف ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في لافيستا 6 فيو حمام سباحه وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف جريك ايلند سي فيو متشطب ومفروش بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه تشطيب فاخر ومفروشه - واصله دهشور

    New Avenue Real Estate logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٨٬٠٩٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فاخرة الترا سوبر لوكس مفروشة بالكامل على النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع في كمبوند فيليدج جيت بالتجمع

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحله الثانيه بالفرش

    متصدر

    Core Real Estate Development logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في امواج يطل علي ٣ حمامات سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • إيبيك شاليه دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    3 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في رأس الحكمة ماونتن فيو على حمام السباح

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بحري سي فيو - مارينا مراسي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش في سي شيل ليفلز بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بياسيرا العين السخنه

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة بحري كامل التشطيب

    Roots Development logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن  للبيع الحدائق المعلقة - بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة متشطبة بفيو بحر وجاردن خاصة

    The Polygon logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع | Lake View Residence 1

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ليك فيو ريزيدنس 1 بأقل سعر وموقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مرتفع بجاردن للبيع – بكمبوند زايد 2000

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • وعد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة