عقارات 2 غرفة نوم للبيع في رأس سدر

134 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 80 م استلام فوري -لاسيرينا عيون موسى-راس سدر

    لاسيرينا عيون موسى, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان بقرية مطارمة بيتش ريزيدنس بمقدم 15%

    Novus Stanza logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري على لاجون لوكيشن رائع بتسهيلات 8 سنين

    Corporate Deals logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٨١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    روف كبير وفيو مفتوح بسعر مميز استلام قريب بتسهيلات

    Corporate Deals logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٥٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري على لاجون لوكيشن رائع بتسهيلات 8 سنين

    Corporate Deals logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٨١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • سانتا كلوز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز

    1 - 2 غرفة

  • 29

    شاليه

    ٥٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 78م التراسوبرلوكس

    Novus Stanza logo image

2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 76م التراسوبرلوكس

    Novus Stanza logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم 15%

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٠٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٢ غرفة مساحة 120 متر مقدم 3,829,350

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    عاين عالطبيعه واستلم يوم التعاقد بالتقسيط 6 سنين

    Corporate Deals logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • لاسيرينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,لاسيرينا باي

    2 - 3 غرفة

  • 22

    شاليه

    ٧٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 15% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    كبينه

    ٥٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 78متر بغرفتين

    Novus Stanza logo image

2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم15%

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 15% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بافضل سعر واستلام فورى تشطيب سوبر لوكس

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,ريفيرا بيتش

    2 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليهك متشطب بالفرش بأقل مقدم وقسط ع8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    لاسيرينا عيون موسى, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول علي البحر تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع استلام فوري موقع مميز صف اول علي البحر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فورى تشطيب سوبر لوكس تالت صف للبحر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرىة لاديرا راس سدر شاليهات مساحات مختلفةبافضل سعر

    Stella Di Marie logo image

    موسى كوست, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • لافينتو عيون موسي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,لافينتو عيون موسى

    2 غرفة

  • 9

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فورى بافضل سعرتانى صف للبحر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة وسعر مش هيتكرر استلام فورى خطوات للبحر

    Corporate Deals logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع تشطيب سوبر لوكس قسط علي 3 سنوات

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بافضل سعرفى راس سدر استلام فورى وتقسيط

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضي بجاردن تشطيب سوبر لوكس موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • لاهاسيندا راس صدر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٢٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Bahrawi Investment Co.
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,لا هاسيندا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

صورة لـ  في رأس سدر
مؤشرات حول أداء المجتمع
رأس سدر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…