عقارات للبيع في محافظة جنوب سيناء

289 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن كبيرة وخطوات للبحر وتقسيط 6 سنين بمقدم 15%

    Corporate Deals logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد شالية بروف76متر على البحر مقدم15% على 6 سنين

    Corporate Deals logo image

2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام 2026 بالتقسيط خطوات من البحر SEA View

    Corporate Deals logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للبحر بالسعر القديم بدون اوفر تسليم2026متشطب

    Corporate Deals logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف شاليه للبيع في براديس راس سدر

    Global Hills logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاديرا ريد سي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    United Real Estate
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر
  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه 100 متر متشطب بالكامل للبيع

    Global Hills logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120متر٢ غرفة مقدم1,274,250 دور ثاني + رووف

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٥٬٠٠٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 73م التراسوبرلوكس

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ع لاجون بالساحل الشمالى بمقدم 330الف

    Phyrvexal logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم15% وروف 120 متر وفيو رهيييبب استلام فووووورى

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • سانتا كلوز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    15% تعاقد واستلم بنفس اليوم بجاردن قعدته ترد الروح

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مهولة وفيو مفتوح عالبحر استلام فورى بتسهيلات

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    على فيو تحفة عاين وتعاقد بمقدم15% وقسط على 6 سنين

    Corporate Deals logo image

2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠١٨٬٠٠٠ جنيه

    استلام بـ665 الف كامل التشطيب خطوات للبحر بالتقسيط

    Corporate Deals logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية بتراس وفيو كبير على البحر وتقسيط 6 سنوات

    Corporate Deals logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • لاسيرينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,لاسيرينا باي

    2 - 3 غرفة

  • 29

    شاليه

    ٤٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر في أرقى منتجع بخليج رأس مطارمة69م

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم 15%

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان بقرية مطارمة بيتش ريزيدنس بمقدم 15%

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة |حديقة خاصة | لا هاسيندا

    Good Vibe Homes logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1 غرفة | موقع مميز | لا هاسيندا

    Good Vibe Homes logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,ريفيرا بيتش

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب نصف تشطيب | لا هاسيندا

    Good Vibe Homes logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة | تشطيب كامل | لا هاسيندا

    Good Vibe Homes logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف | موقع مميز | لا هاسيندا

    Good Vibe Homes logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | اول صف | لا هاسيندا

    Good Vibe Homes logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 80 م استلام فوري -لاسيرينا عيون موسى-راس سدر

    لاسيرينا عيون موسى, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • ماتارما بيتش ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس مطارمة,مطارمة بيتش ريزيدانس