عقارات للبيع في محافظة جنوب سيناء, صفحة 6

295 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليةبافضل قرى راس سدرباقل سعرقسط على 10سنين

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع استلام فوري موقع مميز صف اول علي البحر

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم15%

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استوديو بمطارمه بمساحه 62 م

    Novus Stanza logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧١٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه 2نوم مفروش ديار الربوه شرم الشيخ

    شرم الشيخ, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 35% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين مفروشة بالكامل في باراديس رأس سدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دهب علي الممشي فيو بحر روعه

    Eliwa Group logo image

    دهب, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استوديو بمطارمه بمساحه 62 م

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان بارقي كمبوند في خليج راس مطارمه 15% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 15% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 68 متر غرفتين في مطارمة بيتش

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧٦٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استوديو بمطارمه بمساحه 66 م

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 64متر بغرفتين

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استوديو بمطارمه بمساحه 62 م

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم15%

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٥٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 78متر بغرفتين

    Novus Stanza logo image

2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٦٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 م للبيع بقرية مطارمة بيتش بمقدم 15% فقط

    Novus Stanza logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استوديو بمطارمه بمساحه 68 م

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧٣٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٥٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 76متر بغرفتين

    Novus Stanza logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليةبافضل قرى راس سدرباقل سعرقسط على 10سنين

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية رؤية واضحة للبحر استلام فورى تقسيط ع3 سنين

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية بتراس وفيو كبير على البحر وتقسيط 6 سنوات

    متصدر

    Corporate Deals logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بروف 120م على البحر بالتشطيب وتسهيلات

    متصدر

    Corporate Deals logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    OPEN LAGGON VIEW كامل الفرش والتشطيب واستلام فورى

    Corporate Deals logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع