بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا, صفحة 8

292 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر في سوما باي | فقط مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا صف اول فى سوما باى اقساط تصل الى 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 3غرف صف اول ع البحر بأقل سعر اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone Over Looking Lagoon | @ Soma bay | 5%DP

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone Over Looking Lagoon | @ Soma bay | 5%DP

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون | في سوما باي | مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون | في سوما باي | مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل بموقع مميز وفيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا صف اول فى سوما باى اقساط تصل الى 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون استلام سنه و قسط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون استلام سنه و قسط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون استلام سنه و قسط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع