شقق 3 غرفة نوم للبيع في الغردقة

918 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بحرية خلابة للبيع!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع على بُعد خطوات من البحر و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع – حي الكوثر، الغردقة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٧٩٬٢٠٠ جنيه

    خصم 20% للكاش | شقة 3 غرف في تريـفانـا مجاويش

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 BR Apartment with lagoon view - Waterside condos

    Beyoot logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٤٢٬٦٨٠ جنيه

    El Hijaz Hub الحجاز هب الواحدة بمساحه 142 متر

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٢٩٬٥٠٠ جنيه

    3 غرف نوم | وخصم الكاش 10%/ 115 م² | الدور الثالث

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    3 bedroom apartment for sale in Aqua Palms Resort

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٦٦٬٨٠٠ جنيه

    El Hijaz Hub الحجاز هب الواحدة بمساحه 135 متر

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري وخصم 20% للكا ش

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    132م شقه3 غرف _امام بيست واى_تشطيب كامل_تسليم 2026

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف وصالة 115 متر Street view ب LA CASA

    Hurghadians Property logo image

3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم متشطبة بالكامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم متطشب تقسيط 6 سنوات في بلانكا

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو بانورامي للبيع ف مراسي سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٥٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف إطلالة على حمام السباحة راس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٢٬٣٦٧٬٧٠٧ جنيه

    شقة للبيع في Fanadir Shores الجونة

    Utopia logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٦١١٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن - شاليه 3 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و بالاثاث بإطلاله بحريه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوات للبحر بأقل سعر ومقدم 5%فقط فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في مراسي RED | مارينا ووترفرونت |

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه مفروشه بالكامل على لاجون اقساط 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف بحمام سباحة خاص في أنشنت هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة مطلة على البحر من 3 غرف نوم مع شقة خاصة

    متصدر

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع