شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 53

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م داخل منتجع يضم 9 حمامات سباحة ولاجون طبيعي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    عيش الخصوصية في 82م بحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م غرفتين استثمار وسكن راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك وحده 118 متر بخطط سداد مرنه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م داخل مشروع راقي بأكبر حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 86م قريبة من سهل حشيش وسينزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    استثمر شقة 89م غرفتين في موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108م غرفتين مساحة مثالية في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    اختيارك الأمثل 91م غرفتين راحة ومساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    رفاهية حقيقية 117م غرفتين مع روف واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م داخل منتجع متكامل بأكبر أكوا بارك ولاجون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م بإطلالة مفتوحة داخل مجتمع سكني متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع 117م غرفتين بروف 39م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بإطلالة مميزة داخل مشروع 80% لاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٢٧٬٦٠٠ جنيه

    استثمر في 98م غرفتين بسعر لقطة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    107 متر غرفتين بإطلالة حمام سباحة داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة بمساحة 118 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع 76م غرفتين تصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 86م قريبة من سهل حشيش وسينزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    في قلب مجاويش امتلك وحدة بمساحة 107 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مساحة واسعة في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 91م غرفتين دور أول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م بموقع مميز قريب من سهل حشيش وسينزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 87 متر عصرية بالقرب من المطار وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م اختيار مثالي للراحة والخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع