شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 19

3,159 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٦١٦٬٠٧٠ جنيه

    استثمر وامتلك وحدتك ف فيراندا سهل حشيش بدون عموله

    Hurghada View Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٣٬٠٥٧ جنيه

    شقة 2 غرفة في Florenza Resort – الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٦٣٬٦٨٢ جنيه

    شقة روف 2 غرفة في Scandic Resort – الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاصة غرفتين في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٢٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه غرفتين إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٤٨٬٥٧١ جنيه

    شقة غرفتين إطلالة حمام سباحة سهل حشيش بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة غرفتين على حمام السباحة قسط على ٣ سنين

    Yasser Zahran logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٤٬٣٤٧ جنيه

    بنتهاوس 2 غرفة بروف خاص وإطلالة على حمام السباحة

    Concrete Real Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٧٢٥٬٤٢٨ جنيه

    شقة فاخرة 2 غرفة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Concrete Real Estate logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٢٠٤٬١٦١ جنيه

    شقة 2 غرفة بإطلالة حمام سباحة وحديقة خاصة

    Concrete Real Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 100 م بإطلالة حمام سباحة بمجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 100 م بمجاويش وأكبر أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 100 م وعائد ثابت بمجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م ومساحات متنوعة تناسبك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 105 م بإطلالة حمام سباحة ولاجون شاطئي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بغرفتين 105م وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٨٩٩ جنيه

    104م غرفتين… راحة وفخامة في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 101م غرفتين بإطلالة على المسبح – رفاهية وراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 105 م بأفضل موقع بمجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م بمجاويش وسط اللاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 105 م بمجاويش قرب الممشى الجديد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 105 م وإطلالة حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع