شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 124

3,159 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٢٢٬٧٦٠ جنيه

    أسلوب الحياة الفاخر في ستون هايتس الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٧٩٬٤١٩ جنيه

    فندق Sea Light الغردقة شقة بغرفة نوم واحدة للبيع

    Homes Bay logo image

    سي لايت اريبيا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع في سابينا بالجونة (موقع مميز)

    Good Vibe Homes logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٩٩ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬٣٨٣٬١٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In West Golf El Gouna

    ROI For Real Estate logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stylish 2 beds for sale in a modern building

    My Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥١٬٥٧٥ جنيه

    منزل واستثمار: غرفتان نوم 87 مترًا مربعًا / 4 سنين

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    77م غرفتين_تشطيب كامل_فيو حمام سباحه_امام بيست واي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر-غرفتين-تشطيب كامل- امام بيست واي-تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقق عائلية واسعة متاحة!

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية مكونة من غرفتي نوم – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة 2 غرفة في مانجروفي - بموقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة بغرفتي نوم | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية مكونة من غرفتي نوم

    Aka Group Real estate logo image

2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٥٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الواسعة و حديقتك بانتظارك!

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الفاخرة بتريفانا ابتداءً من 2.6 مليون

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٣٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٥٩٬٢٠٦ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى سوما باي البحر الاحمر مقدم 5% وقسط 7سنين

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٥٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    استثمر في جراندجيت-شقة 2غرف بمساحة82م تقسيط4 سنوات

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٨٢٬٦٣٨ جنيه

    .‫شقة فاخرة للبيع مكونة من غرفتي نوم فى الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment with dome ceilings in Makadi

    My Real Estate logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثنائية بإطلالة علي البحر مكونة من غرفة نوم

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز – شقة بحديقة وإطلالة لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٣٤٧٬٢٢٥ جنيه

    شقة للبيع في سهل حشيش بالتقسيط على 8 سنوات

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    منزل واستثمار - غرفتان نوم 82مترًا - تقسيط 4 سنوات

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع