شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 120

3,159 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه غرفتين في مشروعنا بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٤٩٢ جنيه

    شقة بغرفتي نوم بمساحة ١٠٦ متر مربع | منتجع أيقوني

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٣٧٥ جنيه

    منزلك حيث تلتقي الفخامة بشاطئ البحر الأحمر Veranda

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100م_غرفتين_تشطيبكامل_بمقدم30%_طريق الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٣٦٬٨١٨ جنيه

    شقة فيIconic الهضبة بإطلالة على حمام السباحة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم في الأحياء بسعر مميز لفترة محدودة

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة موقع مميز الطابق الأرضي في مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيه

    مسبح خاص في فيراندا - نقدًا فقط 7.49 مليون

    Homes Bay logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    1 غرفه+ 15m² حديقه في تريفانا ريزورت

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيه

    عوائد مرتفعة مع مسبح خاص في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment with direct access to the pool

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue South Side، الممشى

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٣٠٬٣٤٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة وحمام سباحة خاص بسهل حشيش مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic view 2 bedroom apartment in Ocean Breeze

    My Real Estate logo image

    اوشن بريز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    منتجع الحياة اليومية في Ibiza

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بسعر قوي قبل تسليم 2026 – Trivana

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين ارضي في جي كريبس الجونة - يطل على البول

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم مع حديقة خاصة للبيع في مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه غرفتين في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سهل حشيش فرانده نصف مفروش

    Remax Today logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في منتجع مثالي، راحة يومية في تريفانا

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٩٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم سعر الكاش بعد خصم 2,375,325 EGP

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٧٦٬٧٣٧ جنيه

    عيش على شاطئ البحر الأحمر: شقة عصرية بغرفتي

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 2 bedroom apartment in a new compound

    My Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool level 2 bedroom apartment in Palma Resort

    My Real Estate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع