شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 122

3,159 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ٨٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك البانورامية على البحر الأحمر، فرصة محدودة!

    Homes Bay logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استفيد بالعروض الأقوى في الهضبة قبل اانتهاء الشهر

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر77م كاش_تشطيب كامل_اعلي جمله ماركت_تسليم2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة أنيقة في Marina Palace الغردقة

    Homes Bay logo image

    مارينا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه100م_تشطيب كامل_عقد اخضر_مقدم35%اقساط علي3سنوات

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٤٤٬١٠٢ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مع إطلالة جزئية على البحر Cala

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    IBIZA يلتقي الهدوء الساحلي بالتصميم المثالي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه100م_تشطيب كامل_فيو حمام سباحة_بمقدم30%_عقداخضر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    لاجونا ريزورت – الغردقة – فرصة لا تُفوّت!

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤١٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم و إطلالات رائعة منتجع Iconic

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٨٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ابدأ استثمارك منذ لحظة توقيع العقد

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100م غرفتين_ تشطيب كامل _بمقدم 35%_قسط على 3سنوات

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في أنشنت ساندز وجاهزة للتسليم

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٩٥٤٬١٧٧ جنيه

    منزل أحلامك على الشاطئ في الغردقة انتقل إليه اليوم

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم في الطابق الثاني و إطلالة علي البحر

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 105م بمقدم10% واطول فترة سداد سوما باي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين77م_بمقدم 35%_قسط على 3سنوات_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم في باي ويست – سوما باي | 112 م²

    ROI For Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٥٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في منتجع حياة بيتش الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية مكونة من غرفتي نوم

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٨٧٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أزورّا سهل حشيش المساحة

    Home In Realestate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين77م_بمقدم 30%_قسط على 3سنوات_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم مع حديقة خاصة وإطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطيب حديث للبيع في مجاويش

    Home Hunters EG logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بغرفتين وحديقة | باي ويست فالي سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع