شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 110

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بلاتنيوم أيقونة مجاويش الجديدة 105 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٣٩٦ جنيه

    امتلك شقة 119م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م غرفتين في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 76 متر مربع فالممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٦٤٬٥٠٠ جنيه

    رؤية بانورامية بلا حواجز 103 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٣٬٥٠٠ جنيه

    إطلالة بحر لكل الوحدات 89 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 118م في ONE7 – فرصتك الآن!

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠١٬٧١٢ جنيه

    تجربة راقية في شقة 168م بروف خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٥٠٠ جنيه

    براندات عالمية تحت بيتك 106 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة خاصة وإطلالة مباشرة على المسبح

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    احجز شقة 83م غرفتين للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    حياة رفاهية وخصوصية حقيقية 107 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١١٨٬٧٥٠ جنيه

    أول Strip Mall بإدارة أمريكانا 89 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك تطل على البحر والمسبح 106 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 70 متر تطل على حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٦٣٬٦٥٣ جنيه

    مساحة مثالية 121م بغرفتين داخل سكانديك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٥٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي لا يُنافس 106 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٨٨٩٬٣٣٠ جنيه

    غرفتا نوم مع حديقة ومسبح | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة مميزة 85 م² داخل قلب عربيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية! شقة 120م في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 108م في الكوثر باطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٢٥٠ جنيه

    في قلب النشاط السياحي الحقيقي 103 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من بوابة المطار 100 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٨٬٧٥٠ جنيه

    حيث السكن يلتقي بالاستثمار 105 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع