شقق 1 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر

4,017 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر مميزة في الكوثر – الغردقة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في أورورا بالاس 86م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الجونة مفروشة بالكامل فيو على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool - تشطيب كامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

• 5

    شقة

    ٤٬٩٩٧٬٤٨٣ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 86م² وحديقة 20م² – ماجويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفة مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه وصاله - عقد اخضر - شاطي خاص - الممشي السياحي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

• 14

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٧٦٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 58 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء الغردقه مساحتها ٤٨

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٣٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة Aurora Palace الغردقة تقسيط 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

• 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    شقة بأفضل سعر مع جاردن خاصة في مشروع Clan

    HPK logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    52م مفروشة بالكامل داخل Aqua Palms

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٨٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 59م داخل Selena Bay مع شاطئ خاص

    HPK logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٨٥٬٢٠٠ جنيه

    فرصة استثمار داخل Azzurra سهل حشيش

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٦٬٠٥٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

• 17

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في أورورا بالاس 66م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٨٨٬٦٢٨ جنيه

    شقة بمشروع مميز مباشرة امام الممشي الجديد مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٠٣٢ جنيه

    طرح جديد شقة 79م بخدمات فندقية متكاملة مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٧٣٢ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة في تاوايا – سهل حشيش

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٨٥ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر علي الممشي |هورجادا هايتس

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما