شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 2

1,393 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بجوار نيفيلاند مباشرة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م بعائد قوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م وتصميم عصري للخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك غرفة بمساحة 85 م في مجاويش وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 80 م بتصميم ذكي للمساحات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

• 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م بإطلالة حمام سباحة ولاجون خاص

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة بمساحة 85 م بأفضل سعر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في غرفة 53 م بمساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م أمام سينزو مول مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م وإطلالة حمام سباحة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

• 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في غرفة 53 م بموقع حيوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بالقرب من شاطئ الكمارية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع في الموج 53م بحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م أرضي بجاردن… خصوصية وهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    احجز غرفة 62 م مع حمامات سباحة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    احجز غرفة 62 م بخدمات فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م ولاجون بين كل المباني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م قرب الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م بغرفة… رفاهية في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    62م دور أول… مساحة عملية ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وأفضل سعر بالمنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وقرارك الصح اليوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68متر غرفة نوم بتصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 67متر غرفة نوم في موقع حيوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م + جاردن بسعر مغري في الموج

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع