شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 3

1,393 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 55متر غرفة نوم مناسبة للسكن والاستثمار

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م… راحة وسعر مناسب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بإطلالة مميزة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بموقع مميز أمام سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر بحديقة خاصة 23متر في موقع راقي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بحديقة خاصة ومساحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    وحدة 62متر غرفة نوم مناسبة للسكن والاستثمار

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٣٣٠ جنيه

    وحدة 53متر غرفة نوم بحديقة خاصة في موقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بتصميم عصري ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في أورورا بالاس الغردقة بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment at Riva Beach Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح، 68 مترًا | قصر أور

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٦٦٠ جنيه

    في الغردقة.. شقة غرفة وصالة بمقدم 20% وفيو بسين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٨٨٬١٠٠ جنيه

    شقه 60م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٧١٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 90م² بإطلالة مباشرة علي البول

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم | خدمات منتجع | قريبة من البحر

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 86م²في أورورا بالاس تصميم عصري

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٨٦٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٩٬٦١٧ جنيه

    شقه غرفتين وصاله|فلورينزا خمسين, عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٨٨٬٨٧٠ جنيه

    شقة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٢٣٬٣٣٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر من الجانب | سكانديك

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٨٧٠ جنيه

    إطلالة مميزة على حمام السباحة في مشروع Hurghada He

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 69م²في أورورا بالاس –سعر مميز

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٨٥٬٢٥٤ جنيه

    امتلك وحدتك فى قلب الغردقه جاهزه ومتشطبه بالتقسيط

    Hurghada View Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع