شقق 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في الغردقة

102 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bedroom apartment in Sun Gate

    My Real Estate logo image

    صن جات ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sea and pool view furnished 1 bed in Turtles Beach

    My Real Estate logo image

    ترتلس بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سوبر لوكس في الداو هايتس

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view 1 bed for sale in Aqua Palms

    متصدر

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Magawish Paradise

    متصدر

    My Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

• 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري متشطبه بالاثاث بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بعرض مميز في توايا – سهل حشيش

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة واحدة مع حمام سباحة خاص مدفئ

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

• 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٨٢١٬٠٣٤ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم واحدة للبيع – الداو هايتس، الغر

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 غرفة نوم للبيع مطلة على البحر في مرتفعات الداو

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سعر لقطة بفيو جانبي على البحر – الأحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جانبي على البحر في الاحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

• 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الجونة مفروشة بالكامل فيو على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    52م مفروشة بالكامل داخل Aqua Palms

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٨٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 59م داخل Selena Bay مع شاطئ خاص

    HPK logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٨٥٬٢٠٠ جنيه

    فرصة استثمار داخل Azzurra سهل حشيش

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

• 10

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٧٣٢ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة في تاوايا – سهل حشيش

    HPK logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77 متر بسعر مميز فيو بحر سهل حشيش

    HPK logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment in prestigious location in Tawaya

    Beyoot logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٨٬٨١٩ جنيه

    شقة بفيو حمام سباحة – منطقة مجاويش

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٦٬٠٥٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس