شقق 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في الغردقة, صفحة 2

102 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة موقع مميز في سوان ليك، الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي1 غرفة على البحيرة مفتوحة في ويست جولف

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع – الغردقة (داخل كمبوند)

    Eastmark logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في وايت فيلاس - الجونة - الغردقة - محافظة البحر الاحمر
    1

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale one bedroom in phase 4 El gouna

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢١٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فرصة استثمار في الغردقة – شقة غرفة نوم واح

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٦٬٠٥٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

• 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • عرض مميز: شقة مفروشة في الداو هايتس – الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وتر سايد فيو مباشر علي لاجون برايفت رووف

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٣٤٬٦٠٠ جنيه

    شقة من غرفة مطلة على البحيرة المفتوحة في سابينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٣٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٤٥٦٬٦٤٣ جنيه

    شقق فندقية في الجونة النوبة الدور ١ بدفعة أولى١٥%

    New Avenue Real Estate logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

• 10

    شقة

    ١٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لفترة محدودة خصم 20% + تقسيط حتى 5 سنوات

    Second Home Real Estate logo image

    جولف تاون – مارينا إديشن, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقةللبيع مباشرةً على البحيرة مع روف في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٨٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Sea and pool view 1 bedroom apartment for sale

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic sea view apartment for sale in La Quinta

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

• 10

    شقة

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة من غرفة نوم في موقع مميز في كاماران

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة نوم واحدة • إطلالة بحرية • منتجع أ

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مفروشة فوري في الجونة بسعر لقطة

    clear scope logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه فندقيه ف الجونه ب السعر القديم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

• 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة !! شقة بحديقة خاصة مفروشة استلام فوري

    Relax Red Sea logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    @الجونة شقة لقطة فيو مفتوح مفروشة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٨٣٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تري البحر للبيع في فلورنزا الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان