26فيلا١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا تشطيب مميز و مفروشة بالأجهزة في موقع متميزمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 3 ٣٣٥ متر مربع ٣٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع
6شقة٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة 2 غرفة بالفرش و الاجهزة مكادى هايتس مرحلة 1متصدرمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 1 ٥٧ متر مربع ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول28فيلا٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهلاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعرمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 4 5 ٣٨٠ متر مربع ٧٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول28فيلا٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهلاجون فيلا 3 غرف باطلاله علي البحر متشطبه باقل سعرمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 4 ٣١٠ متر مربع ٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول28منزل مزدوج٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهلاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعرمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 4 5 ٢٥٠ متر مربع ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧6مكادي هايتسالسعر عند الإطلاق:١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريمحافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس1 - 5 غرفة
البيع الأول14شاليه١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشالية ديركت لاجون بمقدم 5% تشطيب كامل في سوما بايمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٣ متر مربع ١٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول28تاون هاوس١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهلاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعرمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 4 ٢١٠ متر مربع ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع
البيع الأول27شاليه١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشاليه 3غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديدمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 4 ١٧٥ متر مربع ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول27شاليه٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهشاليه 2غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديدمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 3 ١٣٠ متر مربع ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع
البيع الأول26شاليه٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديدمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 2 ١٠٠ متر مربع ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الأول ٢٠٢٩7سيال مكادي هايتسالسعر عند الإطلاق:٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريمحافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس3 - 5 غرفة
9تاون هاوس١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس ميدل | مفروش بالكامل | إطلالة بحريةمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 4 ٢٠٠ متر مربع ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
8(بنتهاوس (روف١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهبنتهاوس متشطب بالفرش استلام فوري بسعر مش هيتكررمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 3 ٢٠٠ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
13فيلا١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع تاون متشطب بالفرش استلام فوري بمكادي هايتس .مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 4 ٢٣٥ متر مربع ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول18منزل مزدوج١٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيهتوين هاوس للبيع فيو على البحر بالكامل بمقدم 0% .مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 4 6 ٢٥٠ متر مربع ٧٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع