عقارات مفروشة للبيع في مكادي اوراسكوم, صفحة 2

55 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٣٬٨٧٨٬١٥٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل147م سي فيو باقل مقدم استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل ومفروش في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باطلاله كامله علي البحر متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ديركت لاجون بمقدم 5% تشطيب كامل في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باطلاله كامله علي البحر متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالفرش باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – منتجع ستلا دي ماري مكادي، الغردقة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 400الف فيو بحر تشطيب كامل علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ فيو بحر - بمقدم 5% في مكادي

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز على البحر متشطب بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بدون مقدم فيو بحر تشطيب بالتكيف علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment with private garden in Makadi

    My Real Estate logo image

2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر بأقل سعر ف البحر الاحمر -مكادي

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | مكايدي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب ف مكادي هايتس - الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر واللاجون بتشطيب بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ١٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس محدود بإطلالة البحر للبيع بتشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو لاجون باقل سعر و بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر في البحر الأحمر بإطلالة على اللاجون

    Apart Real estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فورى مكادي هايتس مرحلة اولى

    Auris For Project Management logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع