عقارات مفروشة للبيع في الجونة, صفحة 7

283 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في الجونه بإطلالة كاملة على البحر

    Broker Egypt logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مكونة من 6 غرف ماستر في انشان ساند

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في سكاراب الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقةللبيع مباشرةً على البحيرة مع روف في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٨٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ‎صف أول على البحيرة فيلا بحمام سباحة في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سابينا جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين جاهز للسكن فوري سعر لقطة علي افضل فيو

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طابق أرضي مفروشة بالكامل مباشرة على البحيرة ،

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بحمام سباحة خاص في أم جمار جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٤٠ مترًا على المسبح مباشرةً في جي كريبس

    New Avenue Real Estate logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوفت جاهز للاستلام في Kamran

    Home Select for real estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوفت جاهز للاستلام في Kamran

    Home Select for real estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على المسبح متطشب و مفروش في مانجروفي

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف الجونة مفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع