عقارات مفروشة للبيع في الجونة

294 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز بفيو علي اللجون|white villas

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 28

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز علي اللاجون في سيان

    Realm Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سوان ليك الجونة

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • فنادير باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,فنادير باي
  • 19

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بموقع مميز بأفضل اطلاله

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا 3 غرف متشطبه باطلاله علي البحر باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 28

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري متشطبه بالاثاث بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بالفرش بإطلاله مميزه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على البحر متشطبه بالكامل و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ارت ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,أرت أيلاند