بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 26

1,381 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة في لاكوينتا هايتس و تقسيط حتى 5 سنوات

    La Quinta logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة فاخرة بسعر التشطيب

    La Quinta logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٦٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية في فيلا مستقلة بموقع مميز في لاكوينتا

    La Quinta logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي هايتس – أوراسكوم

    Property Hills Star logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مساحة الأرض 1100متر موقع مميز أم جمر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! فيلا مستقلة بإطلالة بحرية خلابة، جاهزة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بإطلالة بحرية للبيع، دفعة أولى 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من طابقين في موقع مميز للبيع في ناينز الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على بحيرة مفتوحة للبيع نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٢٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بحـر - تشطيب LUXURY + خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View مميزة قُرب مارينا اليخوت خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة خاص و4غرف ماستر بمكادى

    Property Hills Star logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك 160م بمقدم 10% متشطيب على البحر مباشرة

    Promax Property Investors logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف نوم على الجولف في ساوث جولف

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ساوث جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين فيلا فاخرة بتقسيط على 3 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للبيع الجونة الجديده موقع مميز متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للبيع في الجونة الجديدة موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل فى مكادي استلام سنة و قسط على 5 س

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩١٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو علي البحر متشطبه بالتكييفات ريسيل اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إطلالة بانورامية عالبحر اقل مقدم ف مكادى

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع