بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 25

1,380 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للملاك القوارب| فيلا مستقلة على لاجون مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ١٣٦٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتكييفات - 5 غرف بجاردن خاصه

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بإطلالة بحر وجولف، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بإطلالة بحر وجولف، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالفرش باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بإطلالة بحر وجولف، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بإطلالة بحر وجولف، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بإطلالة بحر وجولف، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بانوراميك فيو توين فيلا استلام قريب بمكادي هايتس.

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦١٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة على اللاجون والجولف، جاهزة

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص على البحر في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبة مع حمام سباحة، جاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٩٨٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 3 غرف للبيع سوما باى بمقدم 5% وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٥٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باي تقسيط 8 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باي تقسيط 8سنين اول قسط بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 7 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 8 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف أول لاجون بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٢٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشة صف أول جولف بمراسي | بلانكا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3 غرف | موقع متميز | راس سوما سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٨٧٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع