بيوت و فلل للبيع في سفاجا

509 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطله على البحر متشطبه بالكامل استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر للبيع في سوما باي استلام فوري تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة غرفتين على اللاجون و البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل بموقع مميز وفيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الهدوء والخصوصية في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر بالتقسيط لمدة 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! فيلا مكتملة التشطيب و بالتقسيط حتى 8سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بتقسيط على 3 سنوات لاكوينتا هايتس

    متصدر

    La Quinta logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعر فى سوماباى واقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر 5% مقدم استلام قريب اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بالكامل في موقع ممز على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr

    5 - 7 غرفة

  • 23

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مكتملة التشطيب، دفعة أولى 5٪ وقريبة من التسلي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الفاخرة 3غرف بمقدم 5%/8سنين في سوماباي

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوما باي استلام سنه وقسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطله على البحر متشطبه بالكامل استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف + ناني صف اول على البحر استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف + ناني صف اول على البحر استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا متشطبة صف اول علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة