بيوت و فلل للبيع في سفاجا, صفحة 2

546 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا بإطلالة بحرية خلابة للبيع!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٢٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا بإطلالة بحرية خلابة مع عرض مميز!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الخاصة بإطلالة خلابة على البحر على 8

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة باطلالة مزدوجة مع حديقة فى سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر - استلام قريب - تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك فيلا 4 غرف ع البحر و علي اطول سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0%|فيلا استلام قريب متشطبة بفيو علي البحر

    Realm Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا متشطبة صف اول علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على البحر _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه و اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلالة مميزة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 - 3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة مزدوجة وحديقة واسعة وفترة سداد طويلة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا علي البحر باقل سعر واطول فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف باطلالة مزدوجة على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول على البحر فى سوما باى وتقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • ميسكا سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ميسكا

    1 - 3 غرفة