عقارات للبيع في فيراندا, صفحة 2

334 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن خاص متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٦١٬٣١٦ جنيه

    شقة 2 غرفة جنينة خاصة سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو 54 متر فى سهل حشيش

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    الدفع الكاش – خصم 30% فيراندا – سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٨٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بحديقة خاصه - متشطب - تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح أمتلك شاليه غرفتين بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Pool فيو بجاردن خاصه 37م - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا 3 غرف متشطبة بمقدم 0% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بإطلالة البحر بالتقسيط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٣ جنيه

    ستوديو دور اول بشاطئ خاص| فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٩٩٣٬٥٨٩ جنيه

    شقه غرفتين وصاله بحمام سباحه خاص وجاردن| فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بإطلاله على اللاجون و بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على اللاجون + مسبح خاص

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون متشطب بالتقسيط حتى 8 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بحديقة خاصة تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز وجاردن خاصه متشطب بفيو علي الPool

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع