عقارات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 13

811 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3غرف باطلاله مميزه ع البحر بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ع البحر ف افضل لوكيشن واقل سعر ف مكادي.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ع البحر ف افضل لوكيشن واقل سعر ف مكادي.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة بانورامية على البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر إطلالة بانورامية على البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية على البحر وعلى لاجون

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٩٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف في Siyalمكادي هايتس بتقسيط 8 سنه

    HPK logo image

5

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٩٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | موقع مميز وتقسيط 8 سنوات

    HPK logo image

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف في Siyal مكادي هايتس بتقسيط 8 سنوات

    HPK logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 1BR بجاردن خاصة | تقسيط 8 سنوات

    HPK logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | شقة 95م بجاردن خاصة - مكادي هايتس

    HPK logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه بمكادي هايتس بدون مقدم اقساط ل 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه متشطب للبيع بكادي هايتس فيو بحر.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٢٧٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 94م فيو على البحر استلام فوري اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في مكادي بمقدم 10% و اطول مده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل باقل سعر فى مكادي جاهز للاستلام الفورى

    Egypt Best Properties logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل ف مكادي برايم لوكيشن بسعر مميز غرفتين

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت على اللاجون شاليه بجاردن في اميز لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 119م + جاردن ريسيل متشطب+المطبخ على اللاجون

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب للشاطئ بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بإطلاله مزدوجة على البحر و اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على اللاجون و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بإطلالة مفتوحة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع