عقارات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 9

811 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو البحر واللاجون متشطبة 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو البحر واللاجون متشطبة 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك فيلا صف اول علي بحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع لاجون فيو مفتوح - تشطيب كامل ـ

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود لشاليه بإطلالة بانورامية على البحر لأكثر

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + حديقة على البحيرة مباشرة ب5% تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع-موقع متميز-0% مقدم ..

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقه كبيره متشطبه تطل علي البحر |مكادي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Town-Villa in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview 3-Bed Chalet in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview 2-Bed Chalet in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview Finished Villa in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sea and Lagoon View Twin-Villa in New Gouna, 8 Y

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بأقل سعر فى الجونة الجديدة متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع بموقع مميز جدا يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البحر شاليه بروف مفروش بالكامل بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إطلالة بانورامية عالبحر اقل مقدم ف مكادى

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٧٨٬٢٦٠ جنيه

    شاليه 64م بفيو لاجون في مكادي هايتس

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل بإطلالة مفتوحة على اللاجون تشطيب كامل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع