عقارات للبيع في الجونة, صفحة 38

1,499 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية فى موقع مميز من اوراسكوم فى الجونة الجديدة !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين هاوس صف اول بأقل سعر من اوراسكوم 0% مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٤٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3 غرف باطلاله علي البحر وبأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ع البحر ف افضل لوكيشن واقل سعر ف الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتمتلك فيلا في الجونه باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين | إطلالة على اللاجون | الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٢٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive villa with premium sea views and pool

    Beyoot logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٥٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند، الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند، الجونة – 4 غرف

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو على البحيرة في طويلة بالجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بموقع مميز بأفضل اطلاله

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم لاجون فيو متشطب بالتكييفات تقسيط 6سنين

    Towers Map logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في Tawila Island Resort الجونة

    Utopia logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٦٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول متشطبة بالكامل بدون مقدم من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري ديركت علي كريستال لاجون بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاستلام فيو لاجون مباشرامقدم5%علي اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر ، مع حمام سباحة، في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر واللاجون، في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر واللاجون في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | مفروشة بالكامل | واتر سايد

    Good Vibe Homes logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف | حمام سباحة خاص | ويست جولف

    Good Vibe Homes logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬١١٠٬٧٢٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | هيل القديمة

    Good Vibe Homes logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات | لوكيشن مميز | في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع