عقارات للبيع في الجونة, صفحة 40

1,497 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٣٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3غرف صف اول ع البحر بأقل سعر اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3غرف ع البحر باقل سعر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شالية فى موقع مميز على البحر من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 1غرفه ع البحر بأقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شاليه 2غرفه باطلاله مميزه ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3غرف بافضل لوكيشن ع البحر واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مطل مباشرة على المارينا للبيع في فنادير .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موقع مميز جدا في فنادير مارينا الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢١٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متصلان بحمام سباحة خاص في فانادر باي 1

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7+

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحديقة في إنكور - سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متكرر ٣ غرف للبيع تشطيب كامل في إنكور الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٩٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن غرفتين في سوان ليك الجونة - إنكور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل في سوان ليك - مرحلة إنكور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفتين بحديقة في إنكور الجونة من حسن علام

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٩٧٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز ميدل 2 غرفة للبيع في كمران, الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن، مفروش بالكامل | كامران

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 4 غرف بحمام سباحة خاص في جوبال لاجون

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مميزة بحمام سباحة خاص في هيل فيلاز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    هيل فيلاز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس طابق أول +طابق ثانٍ +سطح خاص -استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٨٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٧٬٢١٣٬٥٧٠ جنيه

    4 BR Villa with premium lagoon views in North Bay

    Beyoot logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٧٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك وحده علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك وحدة علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع