عقارات للبيع في كاماران

83 عقارات أخرى
  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3غرف باطلاله مميزه ع البحر وأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر تاون 3 غرف ع البحر بأقل مقدم وع 8س

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرفه ع البحر بأقل سعر وافضل لوكيشن .

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه ع البحر ف افضل لوكيشن واقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٣٬٥٥٤ جنيه

    شالية للبيع في Kamaran الجونة - شركة أوراسكوم

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٢١٬٩٢٠ جنيه

    إستديو للبيع في Kamaran الجونة

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬١٢٧٬٢٢٤ جنيه

    شالية للبيع في Kamaran الجونة - شركة أوراسكوم

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 2غرفه علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان تاون 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3 غرف باطلاله علي البحر وبأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين إطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتمتلك فيلا في الجونه باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل مطل على البحر للبيع في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل مطل على البحر للبيع في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل مطل على البحر للبيع في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢١٥٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بانواميك سى فيو 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مزدوجة والسعر القديم علي اطول تقسيط!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسعار الطرح الجديد مع اقرب استلام الجونة بحر احمر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع