عقارات للبيع في كاماران, صفحة 3

83 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٩٩٬٦٨٧ جنيه

    شقة ٢ غرف بحديقة في الجونة

    Maskan Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة كاماران الجونة موقع متميز على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٢٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٢٬٠٨٦٬٦٠٧ جنيه

    الجونة كاماران مرحلة جديدة غرفتين نوم بمقدم ١٥٪؜

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للتسليم، موقع مميز في كاماران جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر بخصم 20% على مدى 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    unique apartment direct on lagoon|special payment

    Realm Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٩٧٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز ميدل 2 غرفة للبيع في كمران, الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن، مفروش بالكامل | كامران

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر : شاليه غرفتين مطل علي البحر في الجونه !!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز فى الجونة باطلالةة على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر فى الجونة واستمله خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود: فيلا 4 غرف نوم 0%مقدم، تقسيط على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه "بريميوم" فاخر غرفتين نوم مباشرة على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٢٢٬٥٠٠ جنيه

    جونة كاماران شاليه أرضى ٢ نوم ماستر استلام سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٥٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٥٩٨٬٥٠٠ جنيه

    شاليه كورنر غونا كاماران مكون ٢ نوم، مكتمل التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٩١ متر مربع

    ٢٥٩٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود _ شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوفت جاهز للاستلام في Kamran

    Home Select for real estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوفت جاهز للاستلام في Kamran

    Home Select for real estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة من غرفة نوم في موقع مميز في كاماران

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور تاني متشطب فوري بالتقسيط في كمران جونة

    Realm Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع