شقق للبيع في الغردقة, صفحة 10

10,588 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٤٬٤٦٧ جنيه

    1 BR Apartment with sea view in prime community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠١٬٥٢٧ جنيه

    استثمار بـ 0% مقدم | 2 غرفة بجاردن في سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٦٤٬٠٤٨ جنيه

    Luxury apartment 2 BR with sea view and garden

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بإطلالة بول فيو في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 2 BR Apartment with premium sea views

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٩٬٢٦١ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بروف خاص وإطلالة بحرية، المرحلة 3

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٩١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 2 BR Apartment with Lagoon view

    Beyoot logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٥٧٬٥٢٥ جنيه

    Bay view apartment in prime waterfront community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 1 BR Apartment with sea view in azzurra

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو49م_استلام فوري_تشطيب كامل_امام فندق صن رايز

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص ومارينا | ستوديو في ريفا ريزورت بالقسط

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٩٥٬٢٣٥ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة جانبية على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م _3غرف_ تشطيب كامل_قسط على 42 شهر _عقدأخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٣٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة جانبية على البحر الأحياء – الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بإطلالة على حمام السباحة الغردقة

    Knight properties logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٧١٬٧٥٠ جنيه

    1BR Apartment with garden in prestigious community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٨٬١٦٠ جنيه

    شقة غرفة 65 متر بإطلالة على حمام السباحة الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس| 73م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس غرفة جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    63م شقه غرفه وصاله _تشطيب كامل _قسط36شهر _عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٣١٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة منطقة الإنتركونتننتال – الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في منطقه الانتر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع