شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 71

3,378 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    حياة هادئة بخصوصية عالية 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٦٦٧ جنيه

    مساحات خضراء لراحة يومية 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 63م بسعر مغري في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م غرفتين بإطلالة طبيعية مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 69م بإطلالة هادئة ومميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 125م فيو بحر في قلب الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    قريب من سهل حشيش بمساحة 147م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بكل لحظة بإطلالة حمام سباحة مساحة 89 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    سكن واستثمار في مكان واحد 73 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    في مجاويش عيش رفاهية متكاملة 86م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من المارينا بإطلالة حمام سباحة 147م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م غرفة واحدة في جراند روك سعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م داخل مشروع استثماري متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    كل احتياجاتك جنبك بإطلالة 58م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٩٦٬٨٧٥ جنيه

    105م رفاهية واستثمار في قلب السياحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    توزيع ذكي لكل المساحات 58م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    اختار حياة تستاهلها داخل هولوديز بارك مساحة 64م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تصميم W يفتح لك البحر 73

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    حياة سياحية طول السنة 86م في هولوديز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٣٬١٢٥ جنيه

    103م داخل بلاتنيوم فرصة سكن واستثمار قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    100م داخل بلاتنيوم موقع استراتيجي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    استمتع بإطلالة بحرية مساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة واحدة في جراند روك موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 179م غرفتين فيو جبل في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٥٨٬٧٥٠ جنيه

    106م شقة فاخرة داخل مشروع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع