شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 75

3,378 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م عقد اخضر بالممشي السياحي بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٧٤٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 51م² أطلانتس | إطلالة البسين

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر pool view فى ب Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٩١٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في منتجع عصري في الهضبه, الغردقة

    Homes Bay logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٧٬٣٨٣ جنيه

    امتلك 73 م² بالقرب من Senzo Mall

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 82 م² في منطقة سياحية مميزة بمجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 82 متر - قلب مدينة الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي بسعر خيالي!!

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 61 م تشطيب كامل إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين Pool View بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٩٠٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة من غرفتي نوم بمساحة 120 متر مربع | أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وشاطئ خاص بالممشي 15% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في Al Ahyaa – مشروع Majra

    HPK logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٣٣٬٣١٢ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن في فلورينزا 50- في قلب الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة و حمامين 107 متر - قلب الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٥٬٦٠٠ جنيه

    استثمر 104 م² في مشروع يجمع السكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 86م² وحديقة 20م² – ماجويش

    HPK logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم بإطلالة على المسبح والممشى

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٦٩٧٬٤٣٢ جنيه

    شقة مطلة على المسبح | منتجع أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمساحة 145م² للبيع – مجرة الغردقة

    HPK logo image

2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٣٢٧ جنيه

    ستوديو جاهز بشاطئ خاص يطل علي البحر وتقسيط 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٥٬٦٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة 104 متر - قلب مدينة الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 68 متر - قلب مدينة الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬١٧٣٬٦٢٩ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 73 متر - قلب الغردقة - مجاويش

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي- شلالات الهمبرا

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع