شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 73

3,378 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم راقية بإطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32 متر pool view فى Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 متر بتراس على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة Pool View بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي Pool View بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين نوم مع إطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م بحديقة خاصة وتقسيط مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على شارع المطار

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة 55م بمقدم 25% فقط واستلام 2026 بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٩٠٣ جنيه

    ستوديو بإطلالة على المسبح – منتجع أتلانتس

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    واحة فاخرة بثلاث غرف نوم وإطلالة على المسبح | مساح

    Homes Bay logo image

3

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٧٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة حديثة بغرفتين نوم مع إطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة على المسبح – منتجع أتلانتس

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة نوم واحدة وحديقة خاصة

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٢٧٥ جنيه

    شقة واسعة بغرفة نوم واحدة وإطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٩٤٬٥٨٩ جنيه

    شقة غرفة نوم Pool View بمساحة مميزة في الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٠٨٣٬٠٥٠ جنيه

    تحفة سكنية بإطلالة ساحرة على المسبح | قمة الفخامة

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي Pool View بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة نوم واحدة مع وصول مباشر للمسبح

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٤٨٦٬٢٥٠ جنيه

    هقلك على أفضل فرصة للاستثمار والسكن في الممشى السي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم Pool View بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع