شقق للبيع في بلانكا جاردنز

35 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفة مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تملك بنتهاوس في Blanca Gardens

    HPK logo image

2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك شالية بأقل سعر ومقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو للبيع في سوما باى أفضل سعر5% مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفة واحدة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم لاجون فيو تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم بجاردن 62 متر متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله مميزه و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفتين مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم لاجون فيو متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفتين مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلاله مميزه و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في سوما باي بخصم لفترة محدودة

    Second Home Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١١٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين في سوما باي بخصم لفترة محدودة

    Second Home Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلاله دايركت على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفه مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله مميزه و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

2