شقق للبيع في بلانكا جاردنز, صفحة 2

36 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله مميزه و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 3 غرف مطله على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فرصة استثمار في سوماباي*أقل سعر لفترة محدودة*

    Second Home Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١١٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفتين بتراس واسع في بلانكا (سوما باي)

    ROI For Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ١٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In Blanca Gardens II Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ١١٥م للبيع في بلانكا سوما باي | صف أول

    ROI For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

1