منازل مزدوجة للبيع في بلانكا جاردنز

8 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بخصم 20% متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه بحري دايركت لاجون متشطب-مقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه متشطب اول صف لاجون بخصم 30%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا في سوما باي - فيو لاجون و بحر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على اللاجون، خطوات للبحر، التسليم سنة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل مقدم 5% فقط واقساط طويلة في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع