شاليهات للبيع في سفاجا, صفحة 20

854 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه غرفتين للبيع سوما باى بمقدم 5% خصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في سوما باى بمقدم 5% وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه غرفه للبيع في سوما باى بمقدم 5% خصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٣٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باى بالتقسيط على 8 سنين مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في ارك اوف سوما باي بالتقسيط مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باى تقسيط بمقدم 5% قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه صف اول للاجون ويري البحر استلام2026

    Point Mark For Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٧٩٨٬١١٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه صف اول للاجون ويري البحر استلام2026

    Point Mark For Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ١٢٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسى كاتانيا شاليه ٣ غرف نوم ١٦٠ متر دور اول

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى توين جراند شاليه كامل التشطيب غرفتين نوم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم بجاردن 62م متشطب بالكامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيCoves Soma Bay إطلالة مباشرة على بحر

    Properties-Today.com logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه للبيع في سوما باى بمقدم 5% وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١١٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في سوما باى بمقدم 5% وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في سوما باى بمقدم 5% وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شالية في سوما باي مقدم 5% اول قسط بعد سنة

    Evergreen Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين 136م متشطب بالكامل بسعر مميز ببرييز

    Property Hills Star logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع 136م متشطبة بالكامل فى برييز

    Property Hills Star logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع