شاليهات للبيع في سفاجا, صفحة 15

854 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليع ٣ غرف - فيو علي الجولف - تقسيط علي 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوما باي بحديقه بموقع متميز 8 سنوات تقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه ٨٠ متر بالقرب من الجولف و البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي اول قسط بعد 9 شهور من مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٣٠٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بحديقه - بالتفسيط - بالقرب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع قريب للبحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ١١٢م² بجاردن سي فيو في سوما باي، تقسيط

    متصدر

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بموقع متميز في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوماباي شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ديركت علي الجولف تشطيب كامل بحرب علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شاليه في منطقة باي ويست مع إمكانية تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شاليه في منطقة باي ويست مع إمكانية تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة خلابة على البحر واللاجون-سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة خلابة على البحر واللاجون-سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | عرض محدود !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم مطل على البحر بمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحيرة _ تسليم سنة _ أكثر من 8 سنوا

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر بخصم 20% على مدى 5 سنوات - إطل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بإطلالة بحر مباشرة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع