شاليهات للبيع في سفاجا, صفحة 11

854 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في رأس سوما 3 غرف ألماظة ريدسي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٧٨ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب بالتقسيط علي 8سنين في قلب سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة موقع متميز قسط 8سنوات باقل مقدم في سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | وحدات محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه لامتلاك شاليه ع البحر بأقل سعر واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3غرف باقل سعر افضل لوكيشن ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3 غرف ع البحر باقل سعر واطول سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٥ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه ع البحر باقل سعر واطول سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه 2غرف ع البحر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس سوما البحر الاحمر موقع بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس سوما البحر الاحمر تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزة شاليه 3 نوم بجاردن 62 متر تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتستلم بيتك بأقل مقدم متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بمقدم 5% فقط بأطلالة بحر مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شاليه متاح بأفضل موقع وبأقل سعر مع إطلالة على

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع 2 نوم باقل سعر برويه كامله للبحر

    متصدر

    Point Mark For Real Estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى غرفة بأقساط متبقية فى سوما باى

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٧٦٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف مستقل ع البحر ف سوماباي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 33متر متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه متشطب بمرحله mesca بخليج سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٦٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله مباشرة على الجولف متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع