شاليهات للبيع في سفاجا, صفحة 13

854 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول مع بحيرة تشطيب على الأقل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 1غرف ع البحر باقل سعر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر وافضل لوكيشن في سوما باي.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز جدا واطلالة مفتوحة في سوما باي

    Realm Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن شاليه 2نوم بجاردن متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٤٣٬٢٠٠ جنيه

    شاليه في راس سوما زا كوندوز مطل على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار في راس سوما شاليه غرفه متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥١٠٬٨٠٠ جنيه

    شاليه في راس سوما زا كوندوز مطل على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٣٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨١٤٬٧٣٧ جنيه

    شاليه متشطب في سوما باي ب17مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    وسترن سوما باي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨١٤٬٧٣٧ جنيه

    شاليه متشطب في سوما باي ب17مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل متشطب بالكامل بفيو البحر في سوما باي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨١٤٬٧٣٧ جنيه

    شاليه متشطب في سوما باي ب17مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع