شقق استوديو للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 89

2,229 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٦٠٬١٠٨ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة وشاطئ خاص

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٦٨٢ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٥٠٢ جنيه

    استوديو للبيع - إطلالة على حمام السباحة وجزئية على البحر | خطة دفع مرنة

    Home Vacation logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٨٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 58م - تسليم فوري - 50% مقدم - تقسيط علي سنة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Scandic Resort

    My Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    استوديو حصري للبيع إطلالة على المسبح مشروع أتلانتس

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٦٠٬١٠٨ جنيه

    استوديو فاخر بإطلالة على المسبح والحديقة

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٩٨٬٤١٠ جنيه

    Exclusive furnished studio with sea view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    Exclusive studio with private pool in the Greek

    Beyoot logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٢٨٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى انتركونتيننتال

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- شلالات الهمبرا

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مذهل بإطلالة على البحر في قلب سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    إديلما, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٥٬٢٦١ جنيه

    استوديو فاخر في أكوا بالمز، الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٢٦٠ جنيه

    شاليهات في قرية ميراج باى بالتقسيط- الاستلام فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 42م في مجاويش ,مقدم = 630.000ج وقسط 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in El Karma Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مذهل على شاطئ البحر في منتجع مجرة، الأحياء

    ROI For Real Estate logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو – للبيع :استثمر في الراحة والأناقة!

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوه للبيع في ستون هايتس - الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو 47م - تسليم فوري - 50% مقدم وتقسيط علي سنة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Juliana Beach Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع