شقق استوديو للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 61

2,229 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 47 م² بجوار صالات رياضية متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 37 م² داخل مشروع بملاعب أطفال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 62م دور رابع | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو 50م بحديقة خاصة | لا مورا العربية

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 41 م² على بُعد 8 دقائق من الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 32 م² بجوار أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 41 م² داخل مجتمع شاطئي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55 متر فى Panorama Hills Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة وإطلالة مسبح | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    مساحة 54 م² بالقرب من الأنشطة البحرية المتنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 45 م² داخل مشروع بشاطئ خاص 10,000 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 62م بموقع مميز في العربية

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 41 م² بتخطيط ذكي يضمن أعلى خصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 41 م² تبعد 20 دقيقة عن مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    وحدة 54 م² داخل مشروع يضم نادي اجتماعي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 37 م² في موقع استثماري استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    مساحة 54 م² بجوار سبا عالمي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    وحدة 54 م² قريبة من مناطق التسوق الراقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 42 م² داخل مشروع يضم 6 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك وحدتك بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    وحدة 54 م² بإطلالة مفتوحة على البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 42 م² بإطلالة على البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 38 م² داخل بيئة عصرية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع