عقارات للبيع في مصر

180,801 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي اللاجون في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في مكادي البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٢١٬٦٠٠ جنيه

    استلم حالا شالية لقطة بخصم خاص 28% متشطب بالكامل

    Impact Investments logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى بيرامز هيلز نجيب ساويرس تاون هاوس فورى

    Selection Code logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بارسل4 بتجهزات خاصه للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك بالغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٢٨٬١٤٧ جنيه

    اقل سعر فيلا مقدم و اقساط في سولانا قسط علي 10سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢٦٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٥٢٬٧٢٩ جنيه

    فيلا واخده VIP فيو ولوكيشن مميز بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل اقل مقدم و تقسيط 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    كاتليا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م مارفيل المراسم تشطيب كامل 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر ستوديو للبيع بحديقة خاصه استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بواجهة بانورامية بحري – استلام فوري النرجس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بفيو مفتوح بخصم على الكاش لفتره محدوده

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 186م بحديقة 252م أمام بيفيرلي هيلز قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5/40/55
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    2 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر !!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155متر3غرف متشطبةبنايا زايد|مقدم%5وقسط علي15سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوديك فيليت

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة دوبل فيو تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكامل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بكمبوند ذا استيتس سوديك نيو زايد

    DMG logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا I للبيع | Mountain View Hyde Park

    Laucienda For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم فيلتك مع اورا وقسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة