طوابق كاملة للبيع في مصر

22 عقارات أخرى
  • 30

    طابق كامل

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 425م تشطيب فاخر في النرجس 1- استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    طابق كامل

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة400م للبيع في جنوب الأكاديمية –استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمرو بن العاص, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • طابق كامل - 6 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في شارع حسن الشريعي - الماظة - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    طابق كامل

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور كامل للبيع تشطيب فاخر فيو وموقع متميز بالاثاث

    ElGammal real estate logo image

    شارع حسن الشريعي, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    طابق كامل

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة كاملة للبيع – فرصة استثمارية مميزة

    Golden Vision logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٧٦١ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    طابق كامل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور فاضي للبيع في الياسمين 6 فيلات في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    طابق كامل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    District 5 – شقة مستقلة للبيع

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    طابق كامل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في عين باي U2 إطلالة على البحر

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    7

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    طابق كامل

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بجاردن سيتي مساحة ٧٠٠متر

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    طابق كامل

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل سور في سور مع اليجريا

    Inn Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    طابق كامل

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور كامل للبيع أرضي في جنوب الاكاديمة (ز) التجمع

    Chances Real Estate logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    طابق كامل

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل للبيع في الحي الاول- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    طابق كامل

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحديقة خاصة علي حمام السباحة - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    طابق كامل

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية 900م مقر مرخص إداري ثلاث نواصي

    العقارية جروب logo image

    شارع عدلي كفافي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    7+

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    طابق كامل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور كامل للبيع بالنرجس 6 في أرقى مناطق التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    طابق كامل

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور كامل الترا سوبر لوكس الرايات ريزيدنس

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    طابق كامل

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأصحاب الفخامة بأفخم برج على كورنيش النيل

    العقارية جروب logo image

    شارع كورنيش النيل - طريق منيا القمح, روض الفرج, حي شبرا, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    طابق كامل

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طابق كامل للبيع فيو مفتوح على ش الثورة م الجديدة

    Broker Edge logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    طابق كامل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواه الاستثمار ستديوهات للبيع بدخل شهرى فى اكتوبر

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    طابق كامل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديوهات للبيع بدخل شهرى فى اكتوبر بالحى الثانى

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    طابق كامل

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدروم وارضي الحي السادس مجاورة 3

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    طابق كامل

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بمدينه بدر بالحي المتميز فيلات.

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    طابق كامل

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور كامل بالاسكان المميز بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    6

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع