شقق فندقية للبيع في مصر, صفحة 24

743 عقارات أخرى
  • 13

    شقق فندقية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بخدمات فندقية للبيع بالتقسيط في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ٧٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية فيو النيل بأدارة فندق كونتيننيتال

    اشتري بيتك logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٢٣٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه بالكامل للبيع

    Crafters Real Estate logo image

    دبليو بواسطة الممر المائي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي فندقيه ابراج ايون مراكز مول العرب اكتوبر

    DMG logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه كورنر أركان بالم 2O5 الشيخ زايد

    DMG logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقق فندقية

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييف في ماريوت ريزيدنس بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقق فندقية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتان نصف مفروشة على لاجون بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا ابارتمينس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقق فندقية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية نصف مفروشة على اكبر لاجون بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا ابارتمينس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقق فندقية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتان على أكبر لاجون - عدد محدود جداً

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقق فندقية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار استثنائية - شقة فندقية بوسط الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بأحدث طرح من لوميا ريزيدس فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار شقه فندقيه تحت اداره كونكورد السلام !

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٢٬٩٠٦ جنيه

    للبيع شقة فندقية متشطبة بالفرش ولاجهزة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان وحدة فندقية متشطبة بالكامل

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة117م فندقى بالفرش و التكيفات بالتقسيط التجمع

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو37م للبيع فندقى متشطب بالفرش التكيفات التجمع

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بخدمات فندقية جاهزة للمعاينة

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤٩٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية للبيع متشطبة فيو بانوراما علي النيل

    GCR Developments logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية متشطبة بالفرش+التكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالفرش بأعلي قيمه إيجاريه وبأقساط 6سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان فى شقة فندقية متشطبة بالفرش بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بإدارة متكاملة في موقع مميز

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع