شقق فندقية للبيع في مصر, صفحة 22

743 عقارات أخرى
  • 11

    شقق فندقية

    ١٧٬٢٣٢٬٣١٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في فوكا بايباعلي عائد استثماري

    Conquer Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٨٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٠٬٧٧٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة فندقية امام ميفيدا قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٤٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في الجولدن سكوير قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٠٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في الجولدن سكوير قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٦٬٩٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في الجولدن سكوير قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 97م بأعلى عائد شهرى فى قلب شيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية قسط علي 10 سنين في سولاي بجوار AUC

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية قسط علي 10 سنين في سولاي بجوار AUC

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية قسط علي 10 سنين في سولاي بجوار AUC

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٧٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٧٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية امام ميفيدا قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقق فندقية

    ١٠٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي+الفرش استلام فوري في جورا الجلاله

    Adviser Real Estate logo image

    جورا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقق فندقية

    ١٩٬٥٤١٬١٦٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بمقدم 25% في Reve du Nil المعادي

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣١٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ١٥٬٥٧٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Reve du Nil في المعادي مقدم25%

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقق فندقية

    ٢٧٬٢٥٣٬٨٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Reve du Nil في المعادي

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٢٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٦٬٥١٩٬١٤٠ جنيه

    شقة فندقية بمقدم 25% في Reve du Nil في المعادي

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٠٣٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية علي ارض الواقع في فالوري شيراتون

    Adviser Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية علي ارض الواقع بقسط 6 سنين في فالوري

    Adviser Real Estate logo image

    فالوري الثورة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة + تكييفات في فالوري شارع الثورة

    Adviser Real Estate logo image

    فالوري الثورة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة + تكيييفات في فالوري شيراتون

    Adviser Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٢٠١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٦٬٦٧٤٬٤٠٠ جنيه

    بعائد سنوي مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١٨٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقق فندقية

    ١٥٬٥٧٣٬٦٠٠ جنيه

    بعائد سنوي 2.8 مليون + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في فالوري بجوار سيتي سنتر اللماظه

    Adviser Real Estate logo image

    فالوري الثورة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٧٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع